Rekomendacje – Ekskluzywne meble na wymiar

Istotą  naszej pracy są szczęśliwi klienci

kuchnie na zamówienie warszawa

Grażyna Milewska

Przy tworzeniu Zachodniej Kawiarni & Bistro byłam pewna, że chcę współpracować z profesjonalistami, mam tu na myśli terminowość, dokładność, kreatywność a także odwagę w podejmowaniu wyzwań. Zdecydowanie wszystkie te cechy posiada Pan Kamil Zieliński. Serdecznie polecam.

Urszula Gładkowska

Jeśli oczekują Państwo profesjonalnego podejścia, precyzyjnego wykonania, najwyższej jakości materiałów, poczucia estetyki a także - jak w naszym przypadku - możliwości personalizacji projektów, Zieliński Interior to najlepszy możliwy wybór!

meble kuchenne na wymiar białystok
luksusowe kuchnie nowoczesne

Jędrzej Dondziło

Jako Up To Date Festival mieliśmy przyjemność współpracować z Zieliński Interior przy realizacji naszych scenografii oraz innych projektów festiwalowych jak Pozdro Techno Sound System. To, co urzekło nas we współpracy to umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta i wielka otwartość firmy na przeróżne pomysły. Pomimo pracy pod bardzo dużą presją czasu i dużej zmienności rozwiązań firma Zieliński Interior dostarczyła dokładnie to, czego oczekiwaliśmy. Co więcej, w porównaniu do innych podlaskich firm, cały proces realizacji zamówienia odbył się we wręcz przemiłej i porażająco profesjonalnej atmosferze. Dlatego z przyjemnością kontynuujemy współpracę i rekomendujemy ją przyszłym klientom.

Kierowniczka Działu Edukacji i Muzeum Łazienki Królewskie Magdalena Lewna

Pragnę wyrazić swoje uznanie dla Firmy Górna Pólka za wykonanie drewnianej zabudowy Centrum Edukacji Ekologicznej w Nowej Palmiarni w Łazienkach Królewskich w ramach Programu Infrastruktura Kultury ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Na zabudowę składają się biblioteka z drabinką, ściana edukacyjna z tablicą magnetyczno-kredowa, oryginale mobilne siedzisko-skrzynia na metalowej konstrukcji, w której osadzone są skrzynki na rośliny, dwa duże stoły warsztatowe oraz konstrukcje ze skrzyniami na akcesoria edukacyjne lub rośliny Wszystkie wyżej wymienione elementy wykonano z wysokiej jakości materiałów, z dużą dbałością o detal (m.in. gładkie wykończenie powierzchni, cichy system zamykania szafek, estetycznie dobrane zamki), co wpływa na spójność i estetykę realizacji. Meble są niewątpliwą ozdobą Centrum Edukacji Ekologicznej w Łazienkach Królewskich, dzięki nim przestrzeń ta zyskała unikalny ekologiczny charakter. Na osobną wzmiankę zasługuje styl pracy obowiązujący w Firmie Górna Półka. Jej przedstawiciele są terminowi, solidni i obdarzeni kreatywnością, która pozwala odpowiadać na niekonwencjonalne potrzeby klientów. Współpraca z Firmą Zieliński Interior była dużą przyjemnością i zakończyła się sukcesem, o czym można się przekonać, odwiedzając Łazienki Królewskie.