O mnie – Ekskluzywne meble na wymiar

Doświadczenie stolarzy z wykorzystaniem współczesnych rozwiązań tworzy Stolarstwo na najwyższym poziomie.

„Górna Półka”

Powstała w 2014 roku. Nazwa firmy przyszła mi do głowy podczas podróży pociągiem z Białegostoku do Warszawy. Studiowałem wówczas na Akademii Leona Koźmińskiego, a na jedno z zaliczeń przygotowałem prezentację o modelu biznesowym firmy. I tak to się zaczęło. Miałem wtedy jedynie 23 lata oraz głowę pełną pomysłów i marzeń. Dzięki owocnej współpracy z naszymi Klientami i kolejnym udanym realizacjom jesteśmy już określani jako jedno z najbardziej profesjonalnych przedsiębiorstw w segmencie mebli przedpokojowych. A jesteśmy dopiero na początku biznesowej drogi. W 2015 r. zostaliśmy wyróżnieni w plebiscycie „Pierwszy Milion” magazynu Forbs. Obecnie mamy około 7% udział w rynku w ramach serwisu Allegro i zajmujemy drugie miejsce pod względem wielkości obrotów w tej kategorii produktowej. Każdego dnia realizujemy około 100 zamówień mebli, które towarzyszą naszym Klientom w całej Polsce.

Doświadczenie, które daje możliwości

Od samego początku zajmujemy się produkcją mebli skrzyniowych oraz mebli specjalnego przeznaczenia, w tym: zabudów, mebli o podwyższonym standardzie oraz takich, które niwelują deficyty. W produkcji mebli skrzyniowych skupiamy się na tworzeniu mebli przedpokojowych, a w szczególności szafek na obuwie oraz wieszaków na ubrania. Produkujemy meble, które mogą być przez Klienta dowolnie personalizowane. Wybierając dany model, Klient ma możliwość stworzenia mebla, który będzie odpowiadać jego oczekiwaniom. Zmiany mogą dotyczyć m.in.: wymiarów, koloru, rodzaju okuć i tapicerki. Wszystko po to, aby dany mebel był niepowtarzalny i jak najlepiej pasował do wnętrza, w którym się znajdzie.

Zamówienia specjalne

Realizujemy również zlecenia na meble specjalne zamówienie, które obejmują aranżację i umeblowanie przestrzeni komercyjnych. Na rodzimym rynku białostockim wykonaliśmy już kilkanaście zleceń, z których nasi Klienci są bardzo zadowoleni. Zaaranżowane przez nas przestrzenie spodobały się również odwiedzającym je konsumentom. Zrealizowaliśmy wnętrza m.in.: restauracji Horyzont przy ul. Legionowej, restauracji Miodosytnia na rogu ul. Sienkiewicza oraz al. Piłsudskiego, kawiarni 7Metod przy ul.Kilińskiego oraz Kawiarni Zachodniej przy ul. Zachodniej. W roku 2017 współpracowaliśmy również z organizatorami słynnego Up to Date Festival, przygotowując scenografię koncertów, a ostatnio nad podzespołami systemu głośników estradowych Pozdro Techno Sound System.

Zamówienie na miarę króla

Niewątpliwym osiągnięciem ZIELINSKI INTERIOR jest realizacja nietypowego zamówienia dla Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Nasza firma wykonała meble, które będą stanowić element aranżacji wnętrz wystawy stałej w budynku nowej Palmiarni. Wykonaliśmy specjalne donice, stoły oraz tablice magnetyczne. Otwarcie ekspozycji zaplanowane jest na wiosnę 2019 roku. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców: zarówno do Klientów indywidualnych, którym zależy na zakupie pojedynczych mebli, jak również do Klientów biznesowych, składających zamówienia na całe serie. Stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych przez nas produktów i możliwie jak najlepsze spełnienie oczekiwań naszych Klientów – również tych najbardziej wymagających.

Potrzebujesz projektu ?