O mnie – Ekskluzywne meble na wymiar

Doświadczenie stolarzy z wykorzystaniem współczesnych rozwiązań tworzy Stolarstwo na najwyższym poziomie.

„Górna Półka”

W branży meblarskiej działam od 2014 roku, w którym założyłem markę Górna Półka. Jej nazwę wymyśliłem podczas podróży pociągiem.

Jechałem wtedy z Białegostoku do Warszawy – studiowałem na Akademii Leona Koźmińskiego, a na jedno z zaliczeń miałem przygotować prezentację modelu biznesowego. Miałem wtedy 23 lata oraz głowę pełną pomysłów – nie sposób było przewidzieć, że zaledwie rok później Górna Półka zostanie wyróżniona w plebiscycie „Pierwszy Milion” magazynu Forbes, a każdego dnia będziemy realizować około setki zamówień. To właśnie ta branża była tym, czego szukałem – zacząłem specjalizować się w zarządzaniu designem w e-commerce, a swoją wiedzę rozwinąłem podczas studiów w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego.

Idea stojąca za Górną Półką jest bardzo prosta: w trosce o środowisko produkujemy meble wyłącznie na zamówienie, a klient może je dowolnie personalizować. Zmiany mogą dotyczyć wymiarów, koloru, rodzaju okuć i tapicerki – po to, by każdy mebel był niepowtarzalny i jak najlepiej pasował do danego wnętrza..

"Zieliński Interior"

Wkrótce, wraz z kolejnymi zleceniami, pojawiła się potrzeba, by z Górnej Półki wyodrębnić zupełnie nową markę – Zieliński Interior. Stworzyłem ją wraz z zespołem stolarzy specjalizujących się w wykonawstwie zamówień premium: meblowaniu apartamentów, hoteli, kawiarni, restauracji, wnętrz galerii handlowych, sklepów czy biur.

W ramach Zieliński Interior współpracujemy z uznanymi studiami projektowymi, klientami indywidualnymi, a także biznesowymi. W każdym przypadku w pełni skupiamy się na terminowości realizacji oraz maksymalnej dbałości o detale. Dzięki temu nasze portfolio nieustannie się rozszerza – na koncie mamy realizacje na naszym rodzimym rynku oraz w wielu innych miejscach w kraju i za granicą. W gronie naszych klientów znalazły się Łazienki Królewskie w Warszawie – wykonaliśmy meble do Nowej Palmiarni. Wyposażyliśmy również biura należącej do Ewy Chodakowskiej marki Purella, a także wykonaliśmy kompleksowe wnętrza restauracji – takich jak np. Miodosytnia, Horyzont oraz Kawiarnia Zachodnia.

Zamówienia specjalne

Bardzo bliska jest nam sfera kultury – dlatego współpracujemy z organizatorami festiwalu Up to Date Festival, gdzie sponsorujemy produkcję estradowego systemu nagłośnieniowego Pozdro Techno Sound System oraz jesteśmy zaangażowani w produkcję scenografii.

Potrzebujesz projektu ?