O mnie2 – Ekskluzywne meble na wymiar
Doświadczenie stolarzy z wykorzystaniem współczesnych rozwiązań tworzy Stolarstwo na najwyższym poziomie. .

meble kuchenne na wymiar białystok

„Górna Półka”

Powstała w 2014 roku. Nazwa firmy przyszła mi do głowy podczas podróży pociągiem z Białegostoku do Warszawy. Studiowałem wówczas na Akademii Leona Koźmińskiego, a na jedno z zaliczeń przygotowałem prezentację o modelu biznesowym firmy. I tak to się zaczęło. Miałem wtedy jedynie 23 lata i głowę pełną pomysłów i marzeń. Dzięki owocnej współpracy z naszymi Klientami i kolejnym udanym realizacjom jesteśmy już określani jako jedno z najbardziej profesjonalnych przedsiębiorstw w segmencie mebli przedpokojowych. A jesteśmy dopiero na początku biznesowej drogi. W 2015 r. zostaliśmy wyróżnieni w plebiscycie „Pierwszy Milion” magazynu Forbs. Obecniemamy około 7% udział w rynku w ramach serwisu Allegro i zajmujemy drugie miejsce podwzględem wielkości obrotów w tej kategorii produktowej. Każdego dnia realizujemy około100 zamówień mebli, które towarzyszą naszym Klientom w całej Polsce.  

Od samego początku zajmuje się produkcją mebli skrzyniowych oraz meblispecjalnego przeznaczenia, w tym: zabudów, mebli o podwyższonym standardzie oraz/takich, które niwelują deficyty zdrowotne – to do zmiany (innymi słowami) po konsultacji zklientem/. W produkcji mebli skrzyniowych skupiamy się na tworzeniu mebliprzedpokojowych, a w szczególności szafek na obuwie oraz wieszaków na ubrania.Produkujemy meble, które mogą być przez Klienta dowolnie personalizowane. Wybierającdany model, Klient ma możliwość stworzenia mebla, który będzie odpowiadać jegooczekiwaniom. Zmiany mogą dotyczyć m.in.: wymiarów, koloru, rodzaju okuć i tapicerki.Wszystko po to, aby dany mebel był niepowtarzalny i jak najlepiej pasował do wnętrza, wktórym się znajdzie.
kuchnie na wymiar warszawa
ekskluzywne kuchnie klasyczne
Realizuje również zlecenia na meble specjalne zamówienie, które obejmująaranżację i umeblowanie przestrzeni komercyjnych. Na rodzimym rynku białostockimwykonaliśmy już kilkanaście zleceń, z których nasi Klienci są bardzo zadowoleni.Zaaranżowane przez nas przestrzenie spodobały się również odwiedzającym jekonsumentom. Zrealizowaliśmy wnętrza m.in.: restauracji Horyzont przy ul. Legionowej,restauracji Miodosytnia na rogu ul. Sienkiewicza oraz al. Piłsudskiego, kawiarni 7Metod przyul. Kilińskiego oraz Kawiarni Zachodniej przy ul. Zachodniej. W roku 2017 współpracowaliśmyrównież z organizatorami słynnego Up to Date Festival, przygotowując scenografiękoncertów, a ostatnio nad podzespołami systemu głośników estradowych Pozdro TechnoSound System.

Zieliński Interior

Niewątpliwym osiągnięciem „ZIELIŃSKI INTERIOR” jest realizacja nietypowego zamówieniadla Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Nasza firma wykonała meble, które będąstanowić element aranżacji wnętrz wystawy stałej w budynku nowej Palmiarni. Wykonaliśmyspecjalne donice, stoły oraz tablice magnetyczne. Otwarcie ekspozycji zaplanowane jest nawiosnę 2019 roku.Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców: zarówno do Klientówindywidualnych, którym zależy na zakupie pojedynczych mebli, jak również do Klientówbiznesowych, składających zamówienia na całe serie. Stawiamy przede wszystkim na jakośćoferowanych przez nas produktów i możliwie jak najlepsze spełnienie oczekiwań naszychKlientów – również tych najbardziej wymagających.
meble kuchenne na wymiar warszawa

Wartości Górnej Półki

Czym
się
charakteryzujemy ?

Perspektywy

Nasz zespół tworzą osoby o zróżnicowanych specjalizacjach. Wśród nas są graficy, projektanci wnętrz i specjaliści od wizerunku.

Doświadczenie

Każda konstrukcja jest analizowana i tworzona przez stolarzy, którzy posiadają swój rzemieślniczy fach od wielu lat.
Wykonaliśmy tysiące standardowych jak i  niestandardowych konstrukcji przedpokojowych.  W naszym portoflio znajdują się także  realizacje restauracji, biur, apartamentów i wiele innych.

Jakość

Pracujemy na materiałach najwyższej jakości, każdy element jest dopracowywany do ostatniego szczegółu, nasze meble przede wszystkim mają służyć przez wiele lat.

Podejście

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Słuchamy potrzeb klienta, dbając przy tym o spójność wizji i jakość projektu.

Realizm

Chcemy osiągać perfekcyjnie realne efekty, dlatego nieustannie szkolimy się i doskonalimy warsztat.
meble na zamówienie wysokiej jakości

Klienci Górnej Półki

meble kuchenne na wymiar warszawa
meble kuchenne na wymiar warszawa
meble kuchenne na wymiar warszawa
meble kuchenne na wymiar warszawa
meble kuchenne na wymiar warszawa
meble kuchenne na wymiar warszawa
kuchnie na wymiar warszawa
meble kuchenne na wymiar warszawa