New home page – Ekskluzywne meble na wymiar
Kompleksowo zrealizujemy Twój projekt wnętrza, obejmujący stolarstwo, metaloplastykę, obróbkę kamienia oraz usługi szklarskie.
Zdjęcie z statku
W Zielinski Interior dbamy o to, by każdy projekt zachwycał estetyczną formą i zapewniał najwyższą funkcjonalność. Tworzymy meble zgodne z potrzebami Klientów. Pomagamy realizować wnętrzarskie marzenia. Wiemy, jak istotny jest czas i spokój Inwestora.
Zapewniamy wszechstronne wsparcie na każdym etapie projektu. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, które zostaną z Tobą na lata. Wiemy, jak stworzyć praktyczne rozwiązania i w pełni wykorzystać możliwości aranżacji przestrzeni. Realizujemy projekty w Polsce i za granicą. W naszym portfolio znajdują się ekskluzywne apartamenty, hotele, restauracje, a nawet wnętrza na statkach wycieczkowych.
Statek
Lampa
W naszej pracowni zaopiekują się Tobą specjaliści, którzy na co dzień współpracują z wykonawcami, dostawcami i architektami. Opieka od pierwszego telefonu po oddanie gotowej realizacji, jesteśmy zawsze dla Ciebie.
Zielinski Interior Logo
SKONTAKTUJ SIĘ

Nasze realizacje

Profesjonalnie doradzamy, projektujemy, realizujemy. Otrzymasz od nas przejrzystą umowę i 2-letnią gwarancję usługi. Możesz mieć pewność, że oddając wnętrze w nasze ręce, otrzymasz najwyższą jakość mebli i obsługi.
Zaufali nam

arch. Małgorzata Liebhart

WZ Studio

Bardzo polecam współpracę z Zieliński Interior! Kompleksowa realizacja mieszkania przebiegła bez zarzutu, a efekty cieszą oko klientów. Warto im zaufać, bo dostarczają najwyższą jakość.

FAQ

Dlaczego warto wybrać markę Zieliński Interior?

Zieliński Interior to kompleksowe usługi stolarskie - nasz zespół zajmuje się także projektowaniem wnętrz, metaloplastyką, obróbką kamienia i usługami szklarskimi. Dbamy o to, by cała realizacja przebiegła komfortowo i sprawnie, a naszym celem jest maksymalne odciążenie klienta i/lub architekta. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz umowę wraz z konkretnym terminem zakończenia prac.

Kiedy możliwy jest pomiar?

Pomiar jest możliwy po ułożeniu podłóg.

Jaki jest termin i czas realizacji?

Termin realizacji liczymy od dnia potwierdzenia rysunków wykonawczych przygotowywanych przez nasze biuro. Projekt otrzymany od architekta często nie zakłada wielu kwestii stolarskich, tj. konieczne umieszczenie blendy, podzielenie frontu, czy też zmianę układu szuflad. W trosce o spokój klienta i architekta, po dokładnych pomiarach, przerysowujemy projekt z uwzględnieniem np. zmian, które zachodzą po etapie wykończenia. Dzięki temu wszystkie strony mają świadomość tego, jak finalnie będą wyglądały meble.

Czy realizujemy tylko na podstawie projektów architekta?

Brak wsparcia architekta nie jest dla nas przeszkodą, działamy kompleksowo. Jako Zieliński Interior przygotowujemy projekty współpracując z klientem i jego inspiracjami.

Z jakich materiałów możemy wykonać meble?

Materiały, z których korzystamy najczęściej, to: fornir, mdf, płyty laminowane, lite drewno. Jesteśmy otwarci na wszystkie materiały i nowości.

Na jakim obszarze realizowane są projekty?

Projekty realizujemy na obszarze całej Polski.

Czy jest możliwość zamówienia pojedynczego mebla?

Tak.

Czy meble można zamówić za granicę?

Oczywiście, meble jesteśmy w stanie przygotować na paletach, które wysyłamy w dowolne miejsce. Mogą być to meble wolnostojące, możemy także przygotować schematy ułatwiające montaż.

Czy w firmie Zieliński Interior można zamówić sprzęt AGD?

Tak, posiadamy w ofercie dobór sprzętu AGD i zawsze staramy się negocjować najlepsze ceny. Dodatkowo, jeżeli sprzęt wymaga zabudowy, to przyjeżdża on do nas, a my go dostarczamy do klienta razem z zabudową.

Mam projekt, co dalej?

W pierwszej kolejności wyślij do nas maila, w którym będą rysunki, opis stanu aktualnych prac wykończeniowych lub plan i termin, w którym chciałbyś/chciałabyś, aby montaże zostały zakończone. Wrócimy do Ciebie z konkretnymi propozycjami i rozwiązaniami.

Współpraca krok po kroku

Przygotowanie oferty

Spotkanie konsultacyjne w naszym biurze

Zawarcie umowy

Pomiar z natury

Przygotowanie rysunków na bazie pomiaru z natury

Konsultacja i zmiany rozwiązań zastosowanych w projekcie

Ostateczne zatwierdzenie projektu

Realizacja zabudów stolarskich

Montaż

Odbiór realizacji

Kontakt przez formularz